AKADEMIA ŚMIG

TECHNOLOGIA W BUDOWNICTWIE

Akademia ŚMIG została stworzona z głębokiego przekonania, że wiedzą i doświadczeniem trzeba się dzielić. A my to mamy i chcemy się dzielić! Przez ponad 20 lat działalności zgromadziliśmy ogromne zasoby wiedzy z zakresu budownictwa. Chcemy Wam pokazać wszystko to, czego sami nauczyliśmy się przez te lata. Chcemy Was wspierać w poszerzaniu Waszych umiejętności i kompetencji, pomagać Wam w rozwiązywaniu problemów. Jesteśmy tu dla Was!

KTO STOI ZA AKADEMIĄ ŚMIG?

Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się w firmie Megaron S.A. - rodzinnym, szczecińskim przedsiębiorstwie działającym w obszarze chemii budowlanej, z całkowicie polskim kapitałem. To tutaj zaczęliśmy razem tworzyć zgraną drużynę. Atmosfera służy naszej kreatywności. Megaron S.A. jest miejscem, gdzie ceni się niekonwencjonalne działania. To tutaj rodzą się nasze nowe pomysły i to tutaj nasz zespół tworzy innowacyjne rozwiązania, które z powodzeniem wdrażamy w życie. Tutaj też ciągle się uczymy i zdobywamy nowe umiejętności. Wiemy jedno - chcemy się tym wszystkim dzielić! Chcemy przekazywać Wam naszą wiedzę i doświadczenie. Dlatego stworzyliśmy „Akademię ŚMIG”. Zapraszamy!

Bądź z nami na bieżąco!

Polub nasz fanpage na facebooku oraz sprawdź nasz kanał YouTube! Aktualizujemy regularnie treści, dbając o naszych użytkowników. W social mediach ŚMIG i Megaron poznasz jeszcze więcej przydatnych inforacji o naszych produktach, sposobach pracy, ale nie tylko!