fbpx

Nowe opakowania SUPER FINISZ Dv-20!

22 paź 2021

Z przyjemnością prezentujemy nowe opakowanie dla jednego z naszych topowych produktów Megaron Dv-20, czyli Białej gotowej gładzi polimerowej SUPER FINISZ. Mamy nadzieję że najnowsza grafika przypadnie do gustu naszym klientom oraz zachęci nowych do wypróbowania naszej gładzi!

Wypatrujcie nowych opakowań w sklepach i marketach budowlanych oraz koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami, zarówno z użycia gładzi, jak i związanymi z nową grafiką na naszych portalach social media. Mamy nadzieję że do szybkiego zobaczenia!

Bądź na bieżąco!
Polub nasz profil na Facebooku.

Właściwości gładzi
Megaron SUPER FINISZ Dv-20

Biała gładź polimerowa Megaron SUPER FINISZ Dv-20 służy do wykonywania idealnie gładkich ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń pod malowanie lub tapetowanie. Nadaje się również do wypełniania małych rys i drobnych ubytków – nieprzekraczających 3 mm. Gładź Dv-20 cechuje łatwe użycie i duża podatność na szlifowanie. Ma konsystencję pasty. Proces wiązania produktu zachodzi w trakcie odparowywania wody z zaprawy. Wiązanie jest procesem nieodwracalnym.

Dowiedź się więcej na stronie wyrobu!

Sposób użycia: Nakładać pacą, wałkiem lub natryskowo na wszelkie stabilne, suche i czyste podłoża budowlane również drewnopochodne i odkształcalne jak płyty g-k czy OSB. Podłoża mocno chłonne, słabe lub zapylone wcześniej zagruntować Emulsją Gruntującą Megaron Dk-150. Rozprowadzać prosto z wiadra warstwami o grubości do 3 mm. Kolejne warstwy nakładać po wyschnięciu poprzedniej. W zależności od metody nakładania gładź można rozcieńczyć – przy nakładaniu wałkiem do 300 ml wody / 20 kg gładzi, a przy nakładaniu natryskowym 100-400 ml wody / 20 kg gładzi. Szlifować ręcznie lub mechanicznie. Do szlifowania stosować granulację nr 80-120, wykończyć granulacją nr 180-240. Prace prowadzić przy temp. otoczenia i podłoża od +10 do +40°C.

dwie wersje językowe na opakowaniu!

Wychodząc na przód oczekiwaniom niektórych klientów nowe opakowanie Megaron Dv-20, czyli Białej gotowej gładzi polimerowej SUPER FINISZ posiada wszystkie informacje zarówno po polsku, jak i niemiecku. Sam opis użycia produktu występuje także w językach: angielskim, ukraińskim oraz francuskim. Sami możecie poniżej zobaczyć jak wyglądają obie wersje językowe. Zapewniamy was że to dwie strony tego samego opakowania!

nasza pozostała oferta

Gładzie gotowe ŚMIG A-2

ŚMIG A-2 – Biała gotowa gładź szpachlowa

Przeznaczona jest do wygładzania powierzchni ścian i sufitów oraz do wypełniania niewielkich ubytków i rys na tynkach wewnątrz budynków. A-2 można stosować także do łączenia płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą. Gładź tworzy trwałe i śnieżnobiałe podłoże pod powłoki malarskie i tapety.

Gładzie gotowe ŚMIG A-6

ŚMIG A-11 – Biała gładź prosto pod wałek

Biała Gładź Prosto Pod Wałek posiada idealną konsystencję do prostego i szybkiego nakładania przy użyciu wałka do gładzi – nie ma potrzeby rozcieńczania produktu z wodą! A-11 zapakowane zostało w czarne, plastikowe wiaderka, wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu! Podobnie jak reszta naszych gotowych gładzi A-11 jest po wyschnięciu i związaniu wysoce elastyczna i odporna na spękania. Wygładzona powierzchnia za pomocą naszego nowego produktu posiada wyjątkowo białą i gładką powierzchnię!

Gładzie sypkie ŚMIG D-1

ŚMIG D-1 – Biała gładź szpachlowa łatwoszlifowalna

Gładź ŚMIG D-1 jest łatwa w szlifowaniu oraz gwarantuje śnieżnobiały kolor. Tworzy trwałe podłoże idealne pod powłoki malarskie i tapety. Dzięki niej będziesz w stanie wygładzić ściany, w tym uzupełnić ubytki czy rysy. Produkt nadaje się także do wygładzania połączeń płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą.

Gładzie sypkie ŚMIG E-1

ŚMIG E-1 – Gładź szpachlowa łatwoszlifowalna

Gładź ŚMIG E-1 jest łatwa w szlifowaniu. Tworzy trwałe podłoże idealne pod powłoki malarskie i tapety. Dzięki niej będziesz w stanie wygładzić ściany, w tym uzupełnić ubytki czy rysy. Produkt nadaje się także do wygładzania połączeń płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą.

Polecane gładzie marki Megaron

Farby Megaron Uv-213

Megaron Uv-213 – Dekoracyjna Papa w Płynie

Dekoracyjna Papa w Płynie Megaron jest elastycznym materiałem powłokowym, służącym do zabezpieczania zewnętrznych powierzchni. Papę można zastosować zarówno w celu ochronnym, jak i dekoracyjnym. Elastyczność oraz wytrzymałość na kontakt z wodą zapewnia wysoką odporność powłoki bez względu na warunki atmosferyczne.

Gładzie sypkie Megaron Gs-1 FINISZ

Megaron Gs-1 – Gładź gipsowa FINISZ

Przeznaczona jest do wygładzania powierzchni ścian i sufitów oraz do wypełniania niewielkich ubytków i rys na tynkach wewnątrz budynków. Łatwa do nakładania i szlifowania.

Gładzie sypkie Megaron Gt-120 SUPER FINISZ

Megaron Gt-120 – Biała gładź gipsowa SUPER FINISZ

Przeznaczona jest do wygładzania powierzchni ścian i sufitów oraz do wypełniania niewielkich ubytków i rys na tynkach wewnątrz budynków. Łatwa do nakładania i szlifowania. Gładź ma kolor śnieżnobiały.