kleje gotowe

Kleje gotowe do użycia, o idealnej konsystencji, bez konieczności przygotowania masy. Przeznaczone do nakładania za pomocą odpowiednio dobranej pacy zębatej. Zalecane do użycia na ścianach oraz we wnętrzach budynków!

ŚMIG F-2 – Gotowy klej do płytek dekoracyjnych

ŚMIG F-2 przeznaczony jest do natychmiastowego montażu dekoracyjnych płytek budowlanych wykonanych z syntetycznego kamienia, gipsu, cementu, konglomeratów, tworzyw sztucznych lub ceramiki na powierzchnie ścian i sufitów. Klej ŚMIG F-2 można stosować na każde stabilne, równe i chłonne podłoże budowlane takie jak tynki gipsowe, cementowe i cementowo-wapienne, a także na podłoża odkształcalne i drewnopochodne np. płyty OSB i g-k.

ŚMIG F-60 – Gotowy klej do płytek klasy D1TE

Przeznaczony jest do przyklejania płytek ceramicznych, zarówno małych jak i wielkoformatowych na wszelkie trwałe, równe i suche podłoża budowlane. Można nim również przyklejać płytki cementowe, gipsowe, szklane, płyty z naturalnego kamienia lub konglomeratów. Wyjątkowa elastyczność dyspersji polimerowych pozwala stosować go na podłoża gładkie i niechłonne, jak stara glazura oraz odkształcalne i giętkie, jak płyty g-k, drewnopochodne czy cementowo-włóknowe.

kleje cementowe

Kleje do płytek na bazie cementu, przeznaczone do nakładania za pomocą odpowiednio dobranej pacy zębatej. Każdy charakteryzuje się specjalistycznym zastosowaniem, do różnych rodzajów płytek oraz podłoży.

ŚMIG S-3 – Klej Elastyczny mrozoodoporny, na ogrzewanie podłogowe, tarasy i balkony

ŚMIG S-3 jest wodoodporną zaprawą klejącą o klasie C1S1 co oznacza klej normalnie wiążący i wysokiej odkształcalności. Klasa odkształcalności S1 pozwala na zastosowanie kleju na ogrzewaniu podłogowym, tarasach i balkonach.

ŚMIG S-6 – Klej do gresu

ŚMIG S-6 jest wodo i mrozoodporną cementową zaprawą klejącą o klasie C1TE, co oznacza klej o obniżonym spływie (poniżej 0,5 mm) i wydłużonym czasie otwartym (30 min).

ŚMIG S-4 – Klej do kuchni, łazienki i salonu

ŚMIG S-4 jest wodoodporną zaprawą klejącą o klasie C1. Zalecany szczególnie do użycia w kuchni, łazience oraz salonie. W skład ŚMIG S-4 wchodzą: cement, odpowiednio wyselekcjonowane kruszywa, żywice syntetyczne i dodatki modyfikujące.

farby

Specjalistyczne farby renowacyjne, mające różnorodne zastosowania. W szczególności zalecane przy odnawianiu dachów, bez względu na nachylenie, czy rodzaj pokrycia dachowego. 

ŚMIG W-1 W-2 W-3 W-4 – Wodoszczelna farba renowacyjna

Wodoszczelna farba renowacyjna ŚMIG przeznaczona jest do zabezpieczania powłokowego powierzchni zewnętrznych przed warunkami atmosferycznymi jednocześnie zapewniając ich atrakcyjny wygląd. Farba renowacyjna przystosowana jest zarówno do naprawy i renowacji starych pokryć dachowych, jak i wykończenia nowych dachów. Jej wysoka elastyczność i wytrzymałość na kontakt z wodą zapewnia trwałość powłoki bez względu na warunki atmosferyczne.

Dostępna
w 4 kolorach!

grunt

Emulsja gruntująca, przeznaczona do uniwersalnego zastosowania.

ŚMIG K-15 – Grunt uniwersalny

ŚMIG K-15 jest specjalistycznym preparatem, gotowym do zastosowania bez rozcieńczania, przeznaczonym do zwiększania przyczepności zapraw budowlanych, klejów do glazury, posadzek samopoziomujących oraz powłok malarskich. Produkt można stosować pod wszelkie farby akrylowe i lateksowe oparte na wodnych dyspersjach żywic polimerowych.

Czy wiesz, że? 

ŚMIG jest w 100% polski!
Kupuj polskie produkty – pomagaj polskim firmom.