fbpx

Gładzie sypkie

Gładzie przeznaczone do rozrobienia z wodą przy użyciu mieszarki wolnoobrotowej z mieszadłem przeznaczonym do gładzi gipsowych. Składają się z naturalnych gipsów połączonych z wypełniaczami wapiennymi.

Gładzie sypkie ŚMIG D-1

ŚMIG D-1 – Biała gładź szpachlowa łatwoszlifowalna

Gładź ŚMIG D-1 jest łatwa w szlifowaniu oraz gwarantuje śnieżnobiały kolor. Tworzy trwałe podłoże idealne pod powłoki malarskie i tapety. Dzięki niej będziesz w stanie wygładzić ściany, w tym uzupełnić ubytki czy rysy. Produkt nadaje się także do wygładzania połączeń płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą.

Gładzie sypkie ŚMIG D-7

ŚMIG D-7 – Gładź francuska

Gładź francuska nadaje się idealnie zarówo do wygładzania powierzchni, jak i do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą. W zależności od potrzeb możesz wykonać warstwę o grubości od 1 do 7 mm. Charakteryzuje się zwiększoną twardością.

Gładzie sypkie ŚMIG D-2

ŚMIG D-2 – Biała gładź szpachlowa wzmocniona

Zwiększona siła wiązań międzykrystalicznych w gipsie powoduje, że gładź D-2 uzyskuje jednolitą, mocną i gładką powierzchnię pod malowanie i tapetowanie. Wykończone powierzchnie są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Produkt nadaje się także do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą.

Gładzie sypkie ŚMIG E-1

ŚMIG E-1 – Gładź szpachlowa łatwoszlifowalna

Gładź ŚMIG E-1 jest łatwa w szlifowaniu. Tworzy trwałe podłoże idealne pod powłoki malarskie i tapety. Dzięki niej będziesz w stanie wygładzić ściany, w tym uzupełnić ubytki czy rysy. Produkt nadaje się także do wygładzania połączeń płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą.

Gładzie sypkie ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 46

Czy wiesz, że? 

ŚMIG jest w 100% polski!
Kupuj polskie produkty – pomagaj polskim firmom.