fbpx

Gładzie gotowe

Gładzie gotowe przeznaczone są do natychmiastowego użycia zaraz po otwarciu opakowania. Prace można przerywać w dowolnym momencie, dokładnie zamykając wiadro. Po kolejnym otwarciu gładź można używać ponownie. 

Gładzie gotowe ŚMIG A-2

ŚMIG A-2 – Biała gotowa gładź szpachlowa

Przeznaczona jest do wygładzania powierzchni ścian i sufitów oraz do wypełniania niewielkich ubytków i rys na tynkach wewnątrz budynków. A-2 można stosować także do łączenia płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą. Gładź tworzy trwałe i śnieżnobiałe podłoże pod powłoki malarskie i tapety.

Gładzie gotowe ŚMIG A-8

ŚMIG A-8 – Biała gotowa gładź malarska

Przeznaczona jest do wygładzania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz budynków. Gładź nadaje się do nakładania prosto z wiadra przy użyciu wałka malarskiego.

Gładzie gotowe ŚMIG A-6

ŚMIG A-6 – Biała gotowa gładź szpachlowa szybkoschnąca

ŚMIG A-6 charakteryzuje się krótkim czasem wysychania. Dzięki nowoczesnej formule schnie 2-krotnie szybciej niż tradycyjne gładzie gotowe, co umożliwia szybsze przystąpienie do prac końcowych a tym samym szybsze ukończenie prac w ogóle.

Gładzie gotowe

Gładzie sypkie

Gładzie przeznaczone do rozrobienia z wodą przy użyciu mieszarki wolnoobrotowej z mieszadłem przeznaczonym do gładzi gipsowych. Składają się z naturalnych gipsów połączonych z wypełniaczami wapiennymi.

Gładzie sypkie ŚMIG D-1

ŚMIG D-1 – Biała gładź szpachlowa łatwoszlifowalna

Gładź ŚMIG D-1 jest łatwa w szlifowaniu oraz gwarantuje śnieżnobiały kolor. Tworzy trwałe podłoże idealne pod powłoki malarskie i tapety. Dzięki niej będziesz w stanie wygładzić ściany, w tym uzupełnić ubytki czy rysy. Produkt nadaje się także do wygładzania połączeń płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą.

ŚMIG D-7 – Gładź francuska

Gładź francuska nadaje się idealnie zarówo do wygładzania powierzchni, jak i do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą. W zależności od potrzeb możesz wykonać warstwę o grubości od 1 do 7 mm. Charakteryzuje się zwiększoną twardością.

ŚMIG D-2 – Biała gładź szpachlowa wzmocniona

Zwiększona siła wiązań międzykrystalicznych w gipsie powoduje, że gładź D-2 uzyskuje jednolitą, mocną i gładką powierzchnię pod malowanie i tapetowanie. Wykończone powierzchnie są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Produkt nadaje się także do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą.

ŚMIG E-1 – Gładź szpachlowa łatwoszlifowalna

Gładź ŚMIG E-1 jest łatwa w szlifowaniu. Tworzy trwałe podłoże idealne pod powłoki malarskie i tapety. Dzięki niej będziesz w stanie wygładzić ściany, w tym uzupełnić ubytki czy rysy. Produkt nadaje się także do wygładzania połączeń płyt gipsowo-kartonowych z taśmą wzmacniającą.

Gipsy szpachlowe

Gipsy przeznaczone do rozrobienia z wodą przy użyciu mieszarki wolnoobrotowej z mieszadłem przeznaczonym do gładzi gipsowych. Idealnie nadają się do spoinowania płyt g-k oraz do wypełniania ubytków.

Gipsy Szpachlowe ŚMIG D-3

ŚMIG D-3 – Gips szpachlowy do łączenia płyt g-k bez taśmy

Wysoka elastyczność i wytrzymałość gipsu zapewnia trwałość połączeń bez konieczności stosowania taśmy wzmacniającej. Zatopienie taśmy w pierwszej warstwie gipsu D-3 zwielokrotnia tę wytrzymałość.

ŚMIG D-4 – Biały gips szpachlowy do łączenia płyt g-k 60 minut

ŚMIG D-4 przeznaczony jest do spoinowania płyt g-k z użyciem taśmy wzmacniającej w optymalnym czasie 60 min. ŚMIGiem D-4 można również uzupełniać pęknięcia, rysy i ubytki powstałe na powierzchni ścian i sufitów.

masa szpachlowa

Nadaje się do użycia bezpośrednio po otwarciu wiaderka. Prace można przerywać w dowolnym momencie, dokładnie zamykając wiadro.

Masa Szpachlowa ŚMIG C-50

ŚMIG C-50 – SUPERMOCNA masa szpachlowa do łączenia płyt g-k bez taśmy oraz do naprawy uszkodzeń

Przeznaczona jest do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych zarówno o profilu fabrycznym, jak również o krawędziach ręcznie fazowanych. Jej wysoka elastyczność i wytrzymałość zapewnia trwałość połączeń bez konieczności stosowania taśmy wzmacniającej. ŚMIG C-50 służy także do uzupełniania pęknięć, rys i ubytków powstałych na powierzchni ścian i sufitów.

Masa Szpachlowa

Czy wiesz, że? 

ŚMIG jest w 100% polski!
Kupuj polskie produkty – pomagaj polskim firmom.